Noclegi dla lekarzy Zakopane

Ø Pokoje 2,3,4,5-osobowe o wysokim standardzie, pełnokompleksowej usłudze i jakości na najwyższym poziomie. Razem posiadamy 40 miejsc noclegowych. Ø Wszystkie pokoje wyposażone w TV i łazienkę internet  Wi-fi oraz w  pełni wyposażona kuchnia.

Do COS  centralny osrodek sportowy w zakopanem 4 km dobre połaczennie bus

Już niebawem rozpoczną się X Igrzyska Lekarskie, czyli wielkie święto lekarzy i lekarzy dentystów pasjonujących się letnimi sportami. W dniach 5 – 9 września w Zakopanem i okolicach będą oni rywalizować w kilkunastu dyscyplinach sportowych. Naczelna Izba Lekarska oraz Gazeta Lekarska objęły patronat nad tą imprezą.

Zawody rozegrane zostaną w następujących dyscyplinach: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekkoatletyka, pływanie, kolarstwo szosowe i górskie, triathlon, tenis ziemny i stołowy, siatkówka plażowa, badminton, squash, golf, brydż, scrabble, strzelanie, cross country, trójbój siłowy.
Udział w zawodach można zgłosić poprzez formularz dostępny na oficjalnej stronie imprezy http://www.igrzyskalekarskie.org lub wysłanie maila na adres . W zawodach mogą uczestniczyć lekarze i stomatolodzy oraz ich rodziny, w tym dzieci.